Miele Servis Beylikdüzü

Miele Servis Beylikdüzü

Miele ürünlerini tercih ettiğiniz takdirde uygun fiyatlarla elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı alma şansına erişirsiniz. Kaliteli ürünler; yaşam alanlarınızda fark yaratacaktır. Ancak, her üründe olduğu gibi Miele ürünlerinde de bozulma veya arızalanma riski bulunmaktadır. Bu noktada, vakit kaybetmeden Miele servis Beylikdüzü ile temas kurmalısınız.

Miele servis Beylikdüzü olarak bizden hizmet aldığınız takdirde cihazlarınızın değeri korunmuş olacaktır. Miele servis ekibi tarafından yapılan yoğun bakım ve temizlik işlemleri neticesinde cihazlarınız her zaman aynı değerde kalacaktır. Bunun yanı sıra, cihazlarınız servis ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde onarılacaktır.

Miele servis Beylikdüzü tarafından geliştirilen bir teşhis sistemiyle cihazlar kontrol edilerek sorunları tespit edilmektedir. Ardından, cihazın eski özelliklerine kavuşması için Miele bakım ürünleri ve yedek parçalarıyla yoğun bir şekilde bakım ve onarım sürecine girmesi söz konusu olmaktadır.

Düzenli bakım, fonksiyon kontrolü ve birtakım program güncellemeleriyle cihazlarınızdan her zaman en iyi verimi almış olacaksınız. Kullanılan yedek parçalarda ve işçilik hizmetinde garanti veren Miele servis Beylikdüzü tercihiniz olmalıdır.

 

Beylikdüzü Miele Servisi
Telefon Numarası: 0850 888 22 33
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.