Deneme

Miele Servis

Profesyonel Teknisyenler

Alanında eğitimli, uzman teknisyen kadromuz sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çalışmaktadır.

Garantili Hizmet Anlayışı

Servis öncesi kadar servis sonrasında da sizlerin yanında olduğumuz göstermek adına garantili hizmet sunuyoruz.

7/24 Çağrı Merkezi

Haftanın her günü ve günün her saati sizlerden gelen taleplere hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz.

Güvenilir

Beyaz eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunun bilinci ile kendimizi sürekli olarak geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Mutlu Müşteriler

Önceliğimiz sizlerin kaliteli ve hızlı bir servis hizmeti almasını sağlamaktır.

Orijinal Yedek Parça

Kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar garantili ve orijinaldir.

Mobil Ekipler

Aynı gün içinde hızlı servis hizmeti sunabilmek için mobil araçlarımız hizmetinizde.

1 Yıl Parça Garantisi

Değiştirdiğimiz tüm yedek parçalar 1 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır.

Özel

Bir evin en çok ihtiyaç duyulan elektrikli eşyalarından bir tanesi hiç şüphesiz süpürgedir. Hijyenik bir ortama sahip olabilmenin yolu da kuşkusuz kaliteli bir elektrikli süpürgeye sahip olmaktan geçmektedir. Miele diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi süpürge konusunda da pazarda önemli bir paya ve bilinirliğe sahiptir. Her elektrikli cihaz gibi süpürgelerin de zaman zaman sorunları ortaya çıkabilmektedir. İşte bu noktada devreye Miele Süpürge Servis firması olarak girmekte, yaşamış olduğunuz sorunu en kısa süre içerisinde çözmek için çalışmaktayız.

 

Miele elektrikli süpürgenizin iyi çekmeme, çalışmama, kablosunda temassızlık, hortum veya başlık gibi aparatlarında deformeler oluşması ve buna benzer bir çok sorun oluşabilmektedir. Ancak bu sorunlar süpürgenizin eskisi kadar iyi olmayacağı anlamına kesinlikle gelmemektedir. Üstelik geçmiş servis tecrübelerinizin aksine İstanbul’un hangi ilçesinde ikamet ederseniz edin, profesyonel süpürge servis hizmetini bir telefonla ayağınıza kadar getiriyoruz. Tamir, onarım veyahut aksesuar ihtiyaçlarınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Özel

Eğer siz de buzdolabınızın en kısa süre içerisinde tamir edilmesini ve eskisi gibi çalışmasını istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Tüm beyaz eşyalarda kalitesi ve uzun ömürlü olmasıyla bilinen Miele aslında bu övgüleri üretmiş olduğu kaliteli buzdolapları sayesinde almaktadır desek yanlış söylemiş olmayız. Bizler de servis olarak sürekli bunun bilinci ile hareket ediyor ve tamirini gerçekleştirdiğimiz Miele buzdolabınızın uzun süreler daha aynı şekilde kullanılması için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Zaman zaman motorundan ses gelme, su akıtma, yarım soğutma (alt ve üst kısmın soğutmaması), kapakların tam olarak kapanmaması gibi klasik ama tamiri de mümkün bir takım sorunlar çıkabiliyor. Sürekli olarak kendini geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde buzdolabınızın tamirini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirerek, yiyeceklerinizin eskisi gibi muhafaza edilmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fiyat konusunda her ne kadar piyasadaki diğer markalara göre bir nebze daha fazla olsa da MİELE buzdolabı denildiğinde akla gelen marka olduğu için, sizlere servis olarak tavsiyemiz tamiri için konusunda yetkili, bilgili teknisyenlerimizin önerilerini dinlemeniz.

Miele Servis Müşteri Yorumları

Miele elektrik süpürgemiz için toz torbası istedik. Sağolsunlar aynı gün içerisinde adresimize kadar gelip teslim ettiler.
Arzu
ArzuKadıköy
Miele buzdolabımızın motorunu değiştirip 1 yıl garanti verdiler. Teknisyen ve çağrı merkezindeki arkadaşlar bu süreçte çok yardımcı oldular.
Hakan
HakanBeykoz
Miele çamaşır makinemizin sıkma yapmama sorununu aradıktan 1 saat sonra gelip giderdiler. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir hizmet sundukları için teşekkür ederim.
Semiha
SemihaÜmraniye
Previous
Next

Kullanıcı Bilgilendirme Platformu

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.