Miele Servis Ataşehir

Miele Servis Ataşehir

Bir Miele cihazını satın aldığınız takdirde kalite, uzun ömürlülük ve garantili kullanım noktasında en iyi tercihi yapmış olacaksınız. Tüm bu şartlara rağmen sizin de cihazınızın yapmış olduğu arızalardan dolayı yardıma ihtiyacınız olabilir.

Bu noktada, vakit kaybetmeden Miele servis Ataşehir ile iletişime geçmelisiniz. Miele’nin müşteri hizmetleri; hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere yardımcı olacaktır. Güvenilir teslimat ve kurulum dışında ihtiyacınız olan tüm bakım ve onarım işlemlerini sizlere sunmaktayız. Bunun yanı sıra, hem güvenli hem de uzun ömürlü yedek parça ürünleri Miele servis Ataşehir tarafından kullanılmaktadır.

Ataşehir Miele Servisi ile müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz. İstediğiniz her zaman diliminde bize servis kaydı bırakabilirsiniz. Hafta içi her gün ve Cumartesi günleri hizmet veren Miele servis Ataşehir; kendisine gelen arıza kayıtlarına dikkatli bir şekilde yaklaşmaktadır.

Orijinal yedek parça ve aksesuar kullanan servisimiz sayesinde en güvenilir ve kaliteli hizmeti alma şansına sahip olabilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz; müşteri memnuniyetini sağlamak adına elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Miele Ataşehir Servisi
Telefon Numarası: 0216 620 95 59
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:00 – 18:30

3 Comments

 • Şule on 2 Temmuz 2020

  Aşağı yukarı 10 sene kadardır büyük bir memnuniyetle kullandığım Miele marka süpürgemin çekim gücünden oldukça memnunum. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgemin kablosunu geçen gün evimde beslediğim köpeğim kopardığı için hemen Miele Servis Ataşehir şubesine götürdüm. Benden 3 işgünü müsade isteyen ekip üç günün sonunda makinemi onamrış biçimde teslim etti.

 • Helin on 23 Temmuz 2020

  Aldığım günden beri performasından oldukça memnun olduğum ve bu nedenle yakınlarıma tavsiye ettiğim Miele marka süpürgemin geçtiğimiz gün hız ayarı kendiliğinden değişmeye başladı. Bu şekilde kullanmak mümkün değildi. Sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgemi Miele Servis Kadıköy şubesie götürdüm ve 3 gün içersinde tamirini yapıp sorunsuz bir şekilde süpürgemi teslim etti.

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.