Miele Servis Kadıköy

Miele Servis Kadıköy

Miele elektrik süpürgenizde, buzdolabınızda veya çamaşır makinenizde sorun yaşıyorsanız vakit kaybetmeden Miele servis Kadıköy olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Buzdolabınız çok gürültülü olarak çalışıyorsa, çamaşır makineniz kurutma kısmına geçmiyorsa, elektrik süpürgenizin motorunda ciddi sorunlar varsa bizden yardım alabilirsiniz.

Miele servis Kadıköy ile günün her saatinde iletişim kurabilirsiniz. İletişim numaralarımız üzerinden bizi arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Servis ekibimiz; kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir. En kısa zamanda evinize gelerek cihazınızın arızası hakkında değerlendirmeler yapacaktır. Müşteri memnuniyetini çok önemseyen Mielle servis Kadıköy; müşterilerinden bugüne kadar her zaman olumlu geri dönüşler almıştır.

Elektrik süpürgeniz çalışmıyorsa, buzdolabınız olmadan hayatınızı devam ettirmek zorlaşıyorsa, çamaşır makineniz olmadan tüm işleriniz aksıyorsa vakit kaybetmeden bizimle temas kurmalısınız. Bu tür cihazların yaşam alanları için ne kadar önemli olduğunun farkında olan Kadıköy Miele Servisi; cihazlardaki arızaları özel yöntemlerle kısa sürede tespit etmektedir. Arızanın tespit edilmesinin ardından bakım ve onarım süreçlerine geçilmektedir. Cihazlardaki sorunlar giderilerek veya yedek parça değişimleri yapılarak cihazların teslimi en kısa sürede yapılmaktadır.

Kadıköy Miele Servisi
Telefon Numarası: 0216 621 97 36
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.