Miele Servis Maltepe

Miele Servis Maltepe

Miele; elektrik süpürgesi ve beyaz eşya almak isteyenler için en iyi tercihtir. Bugüne kadar binlerce insanın yaşam alanına konuk olan Miele; kaliteli cihazları sayesinde beğeni toplamaktadır. Miele cihazlarının kalitesi aşikar olsa da bu cihazların da arızalanma riski bulunmaktadır.

Bu noktada, İstanbul’un Maltepe ilçesinde yaşıyorsanız Miele servis Maltepe ile temas kurmalısınız. Hafta içi her gün ve Cumartesi günleri hizmet veren servisimize günün her saatinde arıza kaydı bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaramız üzerinden bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimize derdinizi anlatabilirsiniz.

Miele servis Maltepe; birçok servis çözümü sunmaktadır. Bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra kurulum ve teslimat konularında da bizden hizmet alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz yedek parça ürünlerinin her biri; orjinal ve A kalitede olmalarıyla dikkat çekmektedir. Buna ek olarak, profesyonel ve deneyimli işçilik sunan ekibimiz sayesinde size sunulan hizmetin kalitesinden asla şüphe etmemelisiniz.

Bugüne kadar binlerce insanın elektrikli süpürge ve beyaz eşyalarında yaşadığı sorunu çözen Miele servis Maltepe’den hizmet almak için çok fazla beklemeyin!

Maltepe Miele Servisi
Telefon Numarası: 0216 473 11 52
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.