Miele Servis Bahçelievler

Miele Servis Bahçelievler

İstanbul’un Bahçelievler semtinde oturuyorsanız ve Miele cihazınızın arızalanmasından şikayet ediyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Servis çağrı merkezi numaralarımız sayesinde bize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz; söz konusu arıza kayıtlarını değerlendirmektedir. Ardından, profesyonel ve deneyimli ekibimiz yerinde servis hizmetlerine başlamaktadır. Miele servis Bahçelievler; bugüne kadar binlerce Miele cihaz sahibinin yaşamış olduğu arızaların giderilmesini sağlamıştır.

Miele servis Bahçelievler; elektrikli süpürgelerin, buzdolaplarının ve çamaşır makinelerinin bakımını, arıza tespitini, onarımını ve parça değişimini yapmaktadır. İşinde uzman ekibimiz ve son teknolojiye uygun olarak üretilen cihazlarımızla arızaların tespit edilmesi ve giderilmesi noktasında çok ciddi bir hizmet sunmaktayız.

Miele Servis Bahçelievler; elektrikli süpürgelerin, buzdolaplarının ve çamaşır makinelerinin en ince detayına kadar bakıma alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede, muhtemel arızaların hepsi tespit edilmektedir. Orijinal ve garantili yedek parça kullanımı, kaliteli işçilik, yerinde servis hizmeti ve kapıda ödeme seçeneği; sunmuş olduğumuz ayrıcalıklar arasında bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Miele servis Bahçelievler; klasik bir beyaz eşya ve süpürge servisinden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Bahçelievler Miele Servisi
Telefon Numarası: 0850 888 22 33
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.