Miele Servis Üsküdar

Miele Servis Üsküdar

Miele buzdolabı, elektrikli süpürge ve çamaşır makinesi sahibi iseniz servis hizmeti almak adına Miele servis Üsküdar olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Hafta içi ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde hizmet veren servisimiz; bunun yanı sıra istediğiniz her zaman diliminde servis kaydı bırakmanıza imkan tanımaktadır.

Müşteri hizmetleri numaramız üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlarımız oldukça anlayışlı ve cihazlar hakkında bilgi sahibi olan kişilerdir. Bu noktada, cihazınızla alakalı olarak yaşadığınız sorunu onlara anlatabilirsiniz. Mielle servis Üsküdar; orjinal ve A kalitede yedek parça ürünleri sunmaktadır. Güvenlik, uzun ömür, verimlilik ve işlevsellik kriterlerine uygun olarak hareket eden servisimiz; müşteri memnuniyetine de çok önem vermektedir.

Miele servis Üsküdar olarak orjinal yedek parçaların cihazınıza tam olarak uygun olduğu konusunda garanti veriyoruz. Tüm orjinal yedek parça ve aksesuarlarımızda ev ve ankastre cihazlarıyla benzer ölçüleri kullanmaktayız. Bu sayede, yedek parça değişiminin ardından da cihaz kalitesini sonuna kadar korumuş olursunuz. Elektrikli süpürge, buzdolabı veya çamaşır makineniz çalışmıyorsa sorunu çözmek adına bizi tercih etmelisiniz.

Üsküdar Miele Servisi
Telefon Numarası: 0216 622 65 06
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.