Miele Servis Fatih

Miele Servis Fatih

İstanbul’un Fatih semtinde oturuyorsanız ve Miele ürünleriniz için servis hizmeti almak istiyorsanız Miele servis Fatih olarak bizi tercih edebilirsiniz. Servis çağrı numaramız üzerinden bize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Orjinal yedek parça garantisi sunan servisimiz sayesinde yetkili servisten hizmet alma şansını elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, işçilik kalitesi konusunda da herhangi bir şüpheniz olmasın!

Miele servis Fatih olarak elektrikli süpürge, buzdolabı ve çamaşır makinesi ürünleriniz için servis hizmeti veriyoruz. Çamaşır makinelerinin bakımı, arıza tespitinin yapılması, onarımı ve parça değişimi tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır. Ekibimiz işinde uzman olmakla beraber son teknolojiye uygun cihazlarla söz konusu bakım ve onarım işlemlerini yaparlar. Servis çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak Miele servis Fatih hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yerinde servis imkanı sunmaktayız.

Miele servis Fatih; müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip etmektedir. Orjinal ve garantili yedek parça kullanımı, kapıda ödeme ve yerinde servis hizmeti gibi seçenekleri başka yerde bulamazsınız. Bizden servis hizmeti almak bir ayrıcalıktır!

Fatih Miele Servisi
Telefon Numarası: 0850 495 51 51
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.