Miele Servis Sarıyer

Miele Servis Sarıyer

Elektrik süpürgelerini çok fazla kullandığınız zaman bir müddet sonra elektrik süpürgesinden farklı seslerin geldiğini duyabilirsiniz. Bunun yanı sıra, buzdolabınız istediğiniz oranda soğutma yapmayabilir. Çamaşır makineniz çamaşırlarınızı istediğiniz gibi yıkayamayabilir. Bu noktada, Miele marka elektrikli süpürge, çamaşır makinesi ve buzdolabınızda bahsettiğimiz sorunları yaşıyorsanız vakit kaybetmeden Miele servis Sarıyer ile temas kurmalısınız.

Miele servis Sarıyer olarak bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Bugüne kadar Sarıyer’de oturan binlerce insanın Mielle cihazlarıyla alakalı yaşadığı arıza ve bakım problemlerini çözen servisimizde oldukça profesyonel ve deneyimli insanlar çalışmaktadır. Yedi gün 24 saat boyunca servis kaydı bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlarımız oldukça anlayışlı ve bilgi sahibi olmakla beraber yaşamış olduğunuz arızalara kısa süre içerisinde çözüm bulunması için çalışacaklardır.

Miele servis Sarıyer olarak yedek parça ve işçilik konusunda garantili hizmet sunuyoruz. A kalitedeki orjinal yedek parça ürünlerinde herhangi bir sorun yaşanması halinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla almanızı sağlayan servisimiz bulunduğu sektörün en iyisi olmasıyla göz doldurmaktadır.

Sarıyer Miele Servisi
Telefon Numarası: 0850 888 22 33
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.