Miele Servis Eyüp

Miele Servis Eyüp

Miele servis Eyüp şubesinden hizmet almak için gerçekten çok fazla sebebiniz var! Miele marka çamaşır makinesi, buzdolabı ve elektrikli süpürge sahibi iseniz ve bu cihazlarınızda sorunlar yaşıyorsanız vakit kaybetmeden Miele servis Eyüp ile temas kurmalısınız. Servis çağrı merkezi numaralarımız üzerinden bizlerle iletişim kurarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Bırakmış olduğunuz arızanın değerlendirilmesinin ardından en uygun günde ve saatte profesyonel ve deneyimli ekibimiz; yerinde servis hizmeti sunmak adına faaliyete geçmektedir.

Elektrikli süpürgelerin, çamaşır makinelerinin ve buzdolaplarının farklı sebeplerden dolayı arızalanması söz konusudur. Elektriksel sorunlar, motor problemleri, tüketicinin yanlış kullanımı gibi etkenlerden dolayı arızalanan bu cihazların bakım ve onarım işlemlerinin kısa süre içerisinde yapılması gerekmektedir.

Bu noktada, bu cihazların insanlar adına ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir şekilde hareket eden Miele servis Eyüp; arızaların tespitinin ve giderilmesinin en kısa süre içerisinde yapılmasını sağlamaktadır.

Garantili ve orjinal yedek parça ürünlerinin yanı sıra kaliteli işçilik vaat eden Miele servis Eyüp; müşteri memnuniyetinin sağlanması adına elinden geleni yapmaktadır.

Eyüp Miele Servisi
Telefon Numarası: 0850 888 44 55
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Miele Servis Talebi Oluşturun


Miele Buzdolabı ve Süpürgeler için buradan servis talebi oluşturabilirsiniz.
  Adres:

  İstanbul
  İzmir
  Kocaeli

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:30
  Cumartesi: 09:00 - 19:00
  Pazar: Gezici 1 Ekip

  © Miele Servis ~ 2020 Marka Tescilli Olup Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.